דרך שלמה 38 פינת שלבים, תל אביב | טל': 03-5189131

אולם אירועים במרכז

אם אתם מעוניינים לערוך אירוע מיוחד, החל מחתונה, דרך אירוע עסקי ועד השקת מוצר, אתם בוודאי תזדקקו למקום שיארח את הערב המהנה. לאחר חיפוש קצר אחר המקום האידיאלי, תוכלו לראות שישנו מגוון רחב של אולמות וגני אירועים באזור תל אביב שיכולים להתאים לכם ועבור כל אירוע שהוא, כאשר לכל אולם אירועים בתל אביב ולכל גן אירועים, יש יתרונות בולטים אותם עליכם לקחת בחשבון בטרם תחליטו על מקום עבור האירוע שלכם.

אולם אירועים במרכז או גן?

בעבר, אנשים רבים שהיו מעוניינים לערוך אירוע באזור המרכז, נאלצו לבחור באפשרות של אולם אירועים במרכז מכיוון ולא היו גני אירועים, כשאף הם היו מעטים, אך כיום קיים מבחר רב של גני אירועים בתל אביב המותאמים לכל אירוע. יחד עם זאת, לא מעט אנשים אינם יודעים כיצד לבחור בין אולם אירועים לבין גן , אך בזכות "האומן 17-הגן האורבני" אין הם צריכים לבחור כלל. מקום זה משלב את כל התכונות הטובות של אולם אירועים ומוסיף אליהם את היופי הפראי והמרתק של גן האירועים, כך שלמעשה כל מי שבוחר לעשות אירוע ב"האומן 17-הגן האורבני", מקבל שני מקומות במקום יפהפה אחד.

גן אירועים או אולם בתל אביב – המיקום הגיאוגרפי

מלבד היותו משלב בין אולם אירועים לגן אירועים, "האומן 17-הגן האורבני" אטרקטיבי גם בזכות מיקומו, מאחר שעקב היותו נמצא בתל אביב, הוא מאפשר לרוב אורחי האירוע שלא לבלות זמן רב בנסיעה במטרה להגיע אל המקום. אם בעבר אנשים התפשרו ומצאו אולם או גן אירועים במיקום גיאוגרפי יחסית מרוחק מהמרכז ונאלצו להזמין אוטובוס בנפרד עבור כל האורחים המגיעים ממקומות מרוחקים בארץ, בחירה בהאומן 17 תאפשר לכל האורחים הגעה חלקה אל היעד, וחסכון בעלויות עבור מארגני האירוע.

מגוון האולמות וגני האירועים

כאמור, בשנים עברו תושבי המרכז לא נהנו מאפשרויות בחירה מגוונות, מאחר והפור היה נופל אך ורק על אולמות האירועים, כשגם מביניהם לא הוצע שפע ממנו היה ניתן לבחור. עם זאת, במרוצת השנים נפתחו באיזור עוד ועוד אולמות כשלצידם הוקמו גם גני אירועים, מה שהעניק מבחר רב עבור כל מי שרצה לקיים אירוע והוא יכול היה לבחור כל מקום העולה על דעתו, מבלי צורך להתפשר.

מי שהעדיף גן אירועים בתל אביב יכול היה למצוא שפע של מקומות בעיצובים שונים ומעניינים שיכולים להתאים לכל אירוע, בעוד מי שהעדיפו לחגוג את היום המשמח דווקא בתוך אולם אירועים במרכז יכולים היו ליהנות ממבחר רב של אולמות שבהם מערכות הגברה ותאורה משוכללות ומתקדמות שהפכו כל אירוע למיוחד ומרשים. אך מדוע לבחור ולוותר על משהו, כשאפשר לקבל את הכל? "האומן 17- הגן האורבני" מציע לכם ליהנות גם מהעיצובים השונים והמרתקים של גן אירועים וגם ממערכות ההגברה המשוכללות של אולם האירועים, והכל במקום אחד וייחודי