דרך שלמה 38 פינת שלבים, תל אביב | טל': 03-5189131

אירועים לחברות

אחד הדברים בהם אנחנו הכי אוהבים לקחת חלק אלו הם אירועים מיוחדים והשקות נוצצות. לא, אין הכוונה לבר מצווה של בן דוד רחוק שלא ראיתם מעולם ועכשיו אתם נאלצים גם להגיע ליעד מרוחק שכלל לא ידעתם שקיים על המפה וגם להוציא שיק עם סכום מכובד מכיסכם, אלא באירוע הרבה יותר מרשים, אירוע בעל ייחוד משל עצמו, אירוע בו כל אחד ירצה להשתתף.

הדבר החשוב ביותר בכל אירוע

אך לא משנה מה בדיוק האירוע הזה מציין, או מי האנשים שלוקחים בו חלק, יש דבר אחד שהוא החשוב ביותר בכל אירוע שהוא, המיקום, המקום בו חוגגים אותו. אין בכלל ספק שלמקום בו עושים את האירוע המיוחד יש חשיבות גדולה ובלעדיו סיכויי ההצלחה של האירוע יהיו קטנים הרבה יותר. ועל מנת לחפש מקום איכותי לערוך בו אירוע, מכל סוג שהוא, על הכיוון להיות אחד בלבד- האומן 17. הגן האורבני האומן 17 משלב בין אולם אירועים לבין גן אירועים בתל אביב והוא מאפשר לכל מי שעורך בו אירוע ליהנות משני העולמות. מצד אחד, כל היתרונות של האולם כמו למשל מיזוג אוויר או איכות גבוהה של סאונד מתקבלים גם כאן, כאשר מצד שני גם כל האיכויות אותן מחפשים בגן כמו למשל מראה טבעי ומרחב הרבה יותר גדול, גם הן תופסות את מקומן.

גן אירועים או אולם בתל אביב – המיקום הגיאוגרפי

מלבד היותו משלב בין אולם אירועים לגן אירועים, "האומן 17-הגן האורבני" אטרקטיבי גם בזכות מיקומו, מאחר שעקב היותו נמצא בתל אביב, הוא מאפשר לרוב אורחי האירוע שלא לבלות זמן רב בנסיעה במטרה להגיע אל המקום. אם בעבר אנשים התפשרו ומצאו אולם או גן אירועים במיקום גיאוגרפי יחסית מרוחק מהמרכז ונאלצו להזמין אוטובוס בנפרד עבור כל האורחים המגיעים ממקומות מרוחקים בארץ, בחירה בהאומן 17 תאפשר לכל האורחים הגעה חלקה אל היעד, וחסכון בעלויות עבור מארגני האירוע.

אירועי חברה וועדי עובדים

אך אילו אירועים תוכלו לארגן מקום כמו האומן 17 על מנת שתוכלו לנצל את המקום בצורה הטובה ביותר? אפשרות אחת היא של אירועי חברה, אירועים של משרד מסוים או של בית עסק כלשהו, שמעוניין לארגן ערב עבור העובדים שלו. כך למשל, יהיה אפשר לקיים את החלק הראשון שכולל את הכיבוד ואת נשיאת הדברים של בעל החברה בגן, בעוד לאחר מכן יהיה אפשר לעבור לאולם ולהתחיל במסיבת ריקודים. אפשרות אחרת היא אירוע של ועד עובדים. במקרה שכזה האירוע יהיה אירוע שבמרכזו יופיעו אמן אחד או יותר בפני כל עובדי החברה של הועד המארגן, כשכולם יוכלו לשבת בפנים האולם של האומן 17 וליהנות ממופע נהדר במקום ממוזג, מרווח ובעל אקוסטיקה איכותית, מה שיאפשר הנאה מירבית מהמופע.

אירוע השקה מיוחד

האפשרות השלישית שגם היא באה בחשבון אצל גן אירועים במרכז האומן 17 היא אפשרות של השקת מוצר מסוים, או של מגזין כלשהו שמעוניין להביא אורחים רבים, וביניהם גם את כל המי ומי של ציבור המפורסמים של ישראל. במקרה שכזה יהיה ניתן לערוך את קבלת הפנים ולמקם את השטיח האדום בחלק של הגן, כאשר בהשראת הנוף הירוק והמפלים הצלולים, האירוע יקבל נופך של השקה בינלאומית. בתוך האולם כבר יוכלו כל המוזמנים להתחכך אלה באלה, וליהנות ממבחר עשיר של ברים עשירים באלכוהול וסלסלאות עם כיבוד יוקרתי.